• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kart Basma Saatleri

 

İşçi ve Personel Kart Basma Saatleri

 

 

KART BASMA SAATİ: Personelin giriş yaptığı yere monte edilir.Her personele 1 ay kullanacağı personel kartı verilir,ön yüz 1-15 arka yüz 16-31 günleri yer alır.Saatin yanına kart dolabı konur ve personel kendine ait kartı alır basar ve yerine koyar.Kartta kişinin saat kaçta geldiği, kaçta çıktığı bilgileri görünür.Geç geliş ve erken çıkışları kırmızı renkte basar.

 

 

       

 

 

En son teknolojiyi en kolay kullanıma dönüştüren PEKSAN, personel devam takibinde 1981 yılından bugüne verdiği tecrübeyle bir standart oluşturdu. Bu tecrübenin son ürünü olan PEKSAN serisi kart basma saatini, 5000'i aşkın müşterisine sunduğu satış ve servisi ile PEKSAN uzmanlığının avantajlarıyla sizin hizmetinize sunar.

 

KART BASMA SAATİ – PERSONEL KART BASMA SAATİ – KART SAATİ - İŞÇİ KART BASMA SAATİ

 

Kart basma saati personelin kartlarını basarak çalışma saatlerini değiştirilemez biçimde kaydettirdikleri saatlerdir. Kart basma saatlerinin kilitli kasaları herhangi bir değişiklik yapılmasına kesinlikle müsaade etmez.

 

İki renk baskı yapılması mümkündür. Böylelikle geç kalmalar ya da erken çıkmalar farklı renkte basılabilir ve kolayca ayırt edilir. Kart basma saatleri masa üstünde kullanılabileceği gibi duvara monte edilerek de kullanılabilir.

 

Sadece fişe takarak hemen kullanılmaya başlanabilen kart basma saatleri için özel kuruluma ve teknik bilgiye gerek yoktur. Lityum pille çalışan modeller uzun yıllar dayanıklıdır. Yine lityum piller sayesinde hafızadaki veriler uzun yıllar silinmeden saklanabilir.

 

Otomatik takvimli olan kart basma saatleri ay sonu, yaz saati ya da gün atımı kart basma saati tarafından otomatik olarak ayarlanır. Ücret kesim tarihlerini de yine aylık, haftalık, iki haftalık ya da yarım aylık olarak ayarlamak mümkündür. Program haftanın herhangi bir gününden başlatılabilir.

 

Kart basma saatlerinde analog ve dijital saatler kullanılabilir.Kart basma saatlerinde zil çaldırma özelliği de mutlaka bulunur. Dışarıdan zil bağlanabilir. İstenilen saatlerde melodi çaldırılabilir.. İster çay molası ister mesai bitimi olsun kart basma saati ile ayarlanacak zil sesiyle istenilen zamanda işbaşı ve iş bırakma saatleri personele haber verilebilir.

 

Kart basma saati kartı otomatik olarak alır, basar ve geri verir. Aynı şekilde kart ağzı da otomatik olarak ayarlanabilir ve belirlenen saatlerde otomatik olarak ilerler.